خانه / سود پرک 98 در صد / نمایندگی انحصاری فروش سود پرک ۹۸ در صد به منظور صادرات

نمایندگی انحصاری فروش سود پرک ۹۸ در صد به منظور صادرات

نمايندگى انحصارى فروش سود پرك ٩٨ درصد به منظور صادرات فعالیت خود را در این زمینه شروع کرده است. این مرکز ها با انجام خدمات ویژه ای مانند در اختیار قرار دادن بهترین و با کیفیت ترین نمونه های این محصول ها در دست مشتری ها به جذب بیشتر مشتری در این زمینه پرداخته اند. توزیع کننده ها امروزه با صادر کردن این محصول به بازار های جهانی علاوه بر سود  پرک ۹۸ در صد از طریق فروش بیشتر آن ها به رونق اقتصاد کشور نیز کمک های بسیاری کرده اند که این امر باعث پیشرفت آن ها در زمینه فروش محصول ها نیز شده است. در این مقاله به تفاوت سود پرک و سود مایع و موارد استفاده از سود پرک می پردازیم. 

نمایندگی انحصاری فروش سود پرک 98 در صد به منظور صادرات

تولید صنعتی سدیم هیدروکسید (الکترولیز محلول اشباع سدیم کلرید)

تولید صنعتی سدیم هیدروکسید (الکترولیز محلول اشباع سدیم کلرید)اولین بار تولید صنعتی سدیم هیدرو کسید (الکترولیز محلول اشباع سدیم کلرید) توسط سازنده های صابون ساخته می شد. امروزه دستور العمل های متفاوتی برای تولید و ساخت این مواد شیمیایی توسط دانشمند ها و شیمی دان ها ارائه شده است که تولید کننده های این ماده می توانند با استفاده از آن ها به تولید سود پرک دست بزنند. 

تولید کننده سود پرک بایستی به عوامل بسیاری در تولید آن ها توجه کند که عبارت هستند از:

 • این ماده جامد بی رنگی می باشد که در دمای ۳۱۸ درجه سانتی گراد بدون تجزیه شدن ذوب می شود. 
 • همچنین این ماده در دمای ۱۳۸۸ نیز به نقطه جوش خود خواهد رسید. این نطه جوش به درصد خلوص این مواد بستگی دارد و ممکن است در دما های متفاوت با هم فرق داشته باشد. 
 • یکی دیگر از وبژگی های این ماده محلول شدن آن در آب می باشد. 

تولید کننده های این محصول می توانند با ارائه با کیفیت ترین نمونه های آن ها در بازار های داخلی به فروش بیشتر آن ها دست پیدا کنند. 

تولید سود مایع با روش دیافراگم (Diaphragm cell)

تولید سود مایع با روش دیافراگم (Diaphragm cell)در این بخش به تولید سود مایع با روش دیافراگم(Diaphragm cell) می پردازیم. همان طور که گفته شد این مایع با دمای ذوب ۱۳۸۸ و چگالی ۲/۱۳ گرم بر سانتی متر مکعب می باشد که به رنگ سفید می باشد. 

تولید کننده برای تولید با کیفیت این ماده های شیمیایی بایستی به نکات زیر دقت کنند: 

 • این ماده در اثر انحلال سدیم هیدرو کسید جامع در آب به وجود می آید و با درصد خلوص پنجاه در صنعت های مربوطه مورد استفاده قرار می گیرد. 
 • این ماده علاوه بر رنگ سفید خود بدون بو نیز می باشد که به صورت پولک عرضه می شود و بر همین اساس نام گذاری شده است. 
 • و غیره … 

با استفده از روش دیافراگمی در تولید این مواد کلر و محلول سود کاستیک و هیدروژن نیز به صورت هم زمان تولید می شوند. در این فرایند دو بخش راکتور توسط یک صفحه دیافراگمی نفوذ پذیر از هم جدا شده اند. 

سود پرک در صنایع صابون سازی و مواد شوینده

سود پرک در صنایع صابون سازی و مواد شویندهکاربرد سود پرک در صنایع صابون سازی و مواد شوینده  و تولید آن ها بسیار فراوان می باشد. از جمله موارد موارد مورد استفاده از سود پرک می توان به: 

 1. صنایع غذایی 
 2. صنایع کنسرو سازی 
 3. صنعت شیر 
 4. کارخانه قند و شکر 
 5. کارخانه های نوشابه سازی 
 6. صنایع دارو سازی 
 7. الکل سازی و آرایشی و بهداشتی 
 8. و غیره … 

اشاره کرد. امروزه نمونه های مختلفی از این ماده در دما های متفاوت تهیه و تولید می شود و توسط عرضه کننده ها روانه بازار های داخلی می شود. قیمت سود پرک با توجه به کاربرد و کیفیت هر یک از نمونه های آن با هم متفاوت می باشد. 

می توان گفت یکی از ابتدایی ترین موارد استفاده از این ماده شیمیایی این صنعت ذکر شده باشد. همان طور که در تاریخ تولید این مواد گفته شده ماده مربوطه توسط کارخانه های تولید صابون کشف شده است و در گذر زمان توسط دانشمندان به دیگر صنعت ها نیز وارد شده است. 

تولیدکننده کاستیک سودا (سود سوزآور)

تولیدکننده کاستیک سودا (سود سوزآور)تولید کننده کاستیک سودا (سود سوزآور) به عرضه نمونه های با کیفیت این ماده در صنعت های مختلف می پردازد. در واقع این ماده از سود مایع پتروشیمی تولید و عرضه می شود به این صورت که سود مایع پنجاه درصد طی فرآیند تولید بعد از تبخیر آب سدیم کاستیک به وجود می آید. 

خلوص این مواد نیز ۹۸ درصد الی ۹۹ درصد می باشد. این باز شیمیای خاصیت چربی زدایی قوی دارد که با اشکال متفاوتی همچون پرک یا پولک و مایع در اختیار مشتری ها قرار می گیرد. 

در کارخانه های تولیدی قیمت کاستیک سودا توسط کارشناس ها و متخصص های امر محاسبه می شود و برای فروش سود مایع و نمونه های مختلف آن به عرضه کننده ها ابلاغ می گردد. 

تولید کننده ها نیز بایستی با در نظر گرفتن خواسته ها و نیاز های مشتری های خود نسبت به تولید با کیفیت و مرغوب این مواد اقدام کنند. 

نگاه دقیق تر به کاربرد سود پرک در شوینده ها

نگاه دقیق تر به کاربرد سود پرک در شوینده هاتولید کننده ها با نگاه دقیق تر به کاربرد سود پرک در شوینده ها توانسته اند بهترین نمونه های آن ها را روانه بازار های داخلی کنند. امروزه در صنعت های مورد استفاده این مواد بیشترین کاربرد و استفاده از آن صنعت ذکر شده می باشد. 

استفاده از این ماده شیمیایی برای تولید مواد شوینده مختلف با کاربرد های گوناگون خانگی و صنعتی مورد استفاده قرار گرفته است. برای مثال محلول های سفید کننده کلری از ترکیب کلر و محلول سود کاستیک حاصل می شود و برای فروس به بازار های داخلی عرضه می شود. 

یکی دیگر از موارد استفاده این ماده های شیمیایی محلول های لوله باز کنی می باشند که حاوی سود سوز آور هستند و با تبدیل چربی ها و مواد روغنی که پتانسیل انسداد لوله ها و مسیر های آب و فاضلاب را دارند توسط مواد صابونی شوینده محلول در آب از انسداد لوله جلوگیری می کنند. 

در کل این ماده های شیمیایی در صنعت شست و شو استفاده های قابل توجهی دارند و طرفدار های بسیاری در این وادی را از آن خود کرده اند. 

محصولاتی که در تولید آن از سود پرک استفاده می شود

محصولاتی که در تولید آن از سود پرک استفاده می شودمحصولاتی که در تولید آن از سود پرک استفاده می شود بسیار بی شمار می باشند که در این بحث به چند نمونه از آن ها اشاره می کنیم: در صنعت پزشکی و دارو سازی و استخراج آلمینیوم و همین طور در صنعت پارچه برای استحکام و براقی این محصول ها مورد استفاده قرار می گیرد. 

برای استحکام پارچه ها در صنعت پارچه سازی از سدیم کربنات نیز استفاده می شود. شاید برای خواننده های گرامی این مقاله سوالی طرح شود که سدیم کربنات چیست؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که یکی از مواد شیمیایی صنعتی می باشد که به طور وسیع و نا محدودی در تولید این ماده های شیمیایی به کار می رود. 

امروزه با تولید انبوه این محلول های شیمیایی توسط دانشمند های ایرانی علاوه بر سود دهی بالا از فروش آن ها به اقتصاد کشور نیز کمک های شگرفی شده است و یکی از دلایل رونق بازار های داخلی نیز می باشد. 

نقش تولید کنندگان در گران شدن سود پرک

نقش تولید کنندگان در گران شدن سود پرکنقش تولید کنندگان در گران شدن سود پرک بسیار مهم می باشد چرا که آن ها می توانند به مقابله با دلایل گرانی این ماده های شیمیایی بپردازند و از گران شدن آن ها جلوگیری کنند. می توان گفت یکی از اساسی ترین علل ارزانی این محلول های شیمیایی تولید کننده ها می باشند. 

کارخانه های تولیدی این ماده های شیمیایی با فروش عمده و زیر قیمت بازار خود توانسته اند به جذب مشتری بیشتری در این روند بپردازند. آن ها با فروش این مواد با قیمت های باور نکردنی سعی بر این دارند که به سود بالایی دست پیدا کنند. 

قیمت این ماده ها با توجه به نمونه های مختلف آن ه با هم تفاوت دارد. برای مثال قیمت حواله متانول در تهران با دیگر نمونه ها فرق می کند. 

قیمت سود پرک در بازار محصولات شیمیایی

قیمت سود پرک در بازار محصولات شیمیاییقیمت سود پرک در بازار محصولات شیمیایی با هم برابر نمی باشد و بستگی به نوع و کیفیت هر کدام از آن ها دارد. زیرا از این محصول نمونه های بی شماری با درجه دما و جوش های متفاوت ارائه می شود که هر یک از آن ها در صنعت های مربوطه مورد استفاده قرار می گیرد. 

افرادی که قصد خرید این محلول های شیمیایی را دارند می توانند به بازار های مرکزی فروش آن ها مراجعه کنند و با جم آوری اطلاعات در زمینه قیمت هر یک از این ماده های شیمیایی محلول مورد نظر خود را انتخاب کنند و خرید خود را به سرانجام برسانند. 

وظیفه مدیران فروش در این بازار ها علاوه بر اطلاع رسانی دربازه قیمت ها و کیفیت های این محصول ها ارائه خدماتی همچون فروش سولفات آلومینیوم و عرضه منومر استایرن و ویژگی ها و خطر های هر کدام از آن ها می باشد. برای مثال استفاده بیش از حد منومر استایرن ممکن است باعث مرگ و میر نیز شود و استفاده کننده ها از این ماده شیمایی بایستی این مورد را در نظر بگیرند. 

عرضه سود پرک قابل استفاده در صنایع نساجی، رنگ رزی، چرم و ابریشم مصنوعی

عرضه سود پرک قابل استفاده در صنایع نساجی، رنگ رزی، چرم و ابریشم مصنوعیعرضه سود پرک قابل استفاده در صنایع نساجی، رنگ رزی، چرم و ابریشم طبیعی نیز می باشد و تولید کننده های این صنایع می توانند با استفاده از این محلول های شیمیایی محصول های درجه یکی خود را تولید کنند. در صنعت های ذکر شده برای براق شدن چرم ها و محصول های مورد استفاده دیگر از این مواد شیمیایی استفاده می شود. 

همچنین در کارگاه های تولیدی پارچه و نخ نیز برای استحکام و دوام محصول های مربوطه از این محلول های شیمیایی در تولید با کیفیت آن ها استفاده می شود. در صنعت رنگ رزی نیز برای براق کردن و شفاف بودن این محصول ها از این نمونه های ذکر شده کمک می گیرند و به عرضه با کیفیت ترین نمونه های این محصول ها می پردازند. 

در برخی موارد از آب اکسیژنه نیز برای به دست اوردن حالت براق این محصول ها نیز به کار می رود. در کل استفاده از این محلول های شیمیایی در صنعت مربوطه بسیار رونق گرفته است و تولید کننده ها با به کار گیری این ماده ها در روند تولید توانسته اند بهترین نمونه های خود را عرضه کنند. 

روش صنعتی تولید سود پرک و کاربرد های آن

روش صنعتی تولید سود پرک و کاربرد های آنامروزه روش صنعتی تولید سود پرک و کاربرد های آن در کارخانه های داخلی مورد توجه تولید کننده های بسیاری قرار گرفته است. کارخانه ها با استخدام بهترین متخصص ها و دانشمند ها در این راه به کمک کارشناس های این حرفه و فن به تولیدصنعتی این محصول های شیمیایی دست زده اند. 

تولید کننده ها در این روش  با استفاده از فرمول های مطمئن به تولید این محلول های شیمیایی می پردازند. این ماده ها بایستی در دمای های مشخص شده ای ساخته شوند تا کارایی های لازم را داشته باشند. 

از این رو برای تولید آن ها بهتر است از روش های صنعتی مطمئن استفاده کنیم چرا که بسیاری از تولیدی های خانگی این محصول های شیمیایی کارایی های لازم خود را نداشته اند و در روند تولید از فرمول های شناخته شده استفاده نکرده اند. به همین سبب است که به مشتری های این ماده ها توصیه می شود که نمونه های صنعتی آن ها را خریداری کنند. 

محل فروش سود پرک ۹۸ درصد در سراسر کشور

محل فروش سود پرک 98 درصد در سراسر کشورمتصدی ها در محل فروش سود پرک ٩٨ درصد در سراسر کشور به عرضه نمونه های مختلفی از این محصول های شیمایی مانند سود مایع و سولفات مس(Cu ) و غیره … مشغول می باشند و وظیفه اصلی آن ها یاری رساندن به مشتری ها در امر خرید می باشد. 

افرادی که قصد خرید این ماده های شیمیایی را دارند می توانند با استفاده از مشاوره های رایگان این محصول ها توسط مدیران فروش مرکز های مربوطه ماده مورد نیاز خود را با توجه به کاربرد و کارایی آن ها انتخاب کنند و نسبت به خرید اقدام کنند. 

ممکن است قیمت این مواد در اقصی نقاط کشور با هم متفاوت باشد. مشتری ها می توانند با مراجعه به فروشگاه های آنلاین این محصول های شیمیایی به جمع آوریاطلاعات در زمینه کیفیت و قیمت در اقصی نقاط ایران بپردازند و سپس با توجه به بودجه خود و کاربرد هریک از آن ها محلول شیمیایی مورد نظر خود را خریداری کنند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مسلم صیادی شهرکی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128715883
آدرس کانال: کلیک کنید
پست الکترونیکی: Arazchemical@gmail.com

پاسخی بگذارید