خانه / سود پرک کاستیک / نخستین تولید کننده و صادرکننده سود پرک کاستیک با کیفیت

نخستین تولید کننده و صادرکننده سود پرک کاستیک با کیفیت

نخستین تولید کننده و صادرکننده سود پرک کاستیک با کیفیت در کشور ما، در شهر اهواز مستقر می باشد. امروز شرکت ها و کارخانجات متعددی در شهرهای مختلف کشور مانند تهران و کرج در قالب کارخانجات صنعتی و پیشرفته به روشی کاملا صنعتی و همگام با تکنولوژی روز دنیا این محصول را تولید می نمایند. سود پرک صادراتی کشور ما علاوه بر تامین نیاز عمده صنایع مختلف داخل کشور، به بسیاری از کشورهای همسایه مانند کشورهای عراق، عمان و ارمنستان و کشورهای اروپایی و همچنین کشورهای در حال توسعه آفریقایی صادر می گردد. این محصول به صورت گسترده در صنایع مختلفی مانند صنعت نساجی، چرم سازی، صنعت پتروشیمی و صنعت تولید انواع محصولات شوینده مورد استفاده قرار می‌گیرد و به همین دلیل متقاضیان خرید این تولیدات بسیار زیاد هستند.

نخستین تولید کننده و صادرکننده سود پرک کاستیک با کیفیت

صادرکننده سود پرک کاستیک با کیفیت

صادرکننده سود پرک کاستیک با کیفیتایران به عنوان یکی از مهم ترین تولید کننده انواع سود پرک در سطح آسیا و در سطح جهان شناخته می شود و به همین دلیل صادرات انواع سود پرک مرغوب ایرانی به کشورهای متعدد در حال انجام است.

مراکز صادرکننده سود پرک کاستیک با کیفیت، بهترین و مرغوبترین سود پرک (سود سوز آور) را در بسته بندی های تجاری و حرفه ای به کشورهای مختلف صادر می نمایند. عمده‌ترین مراکز صادر کننده این محصولات مراکز واردات و صادرات دولتی، شرکت های خصوصی و نیمه خصوصی فعال در حوزه صادرات و توزیع انواع ملزومات مورد استفاده در صنایع، و مارکت های اینترنتی تخصصی چند زبانه می باشند.

این مراکز ضمن ارتباط مستقیم با واحدهای تولیدکننده در سراسر کشور، محصولاتی با کیفیت را برای فروش به کشورهای همسایه مانند کشورهای عراق، افغانستان، تاجیکستان، ارمنستان و ترکیه و همچنین کشورهای اروپایی و کشورهای آفریقایی عرضه می نمایند.  صادرات این محصولات در سال های اخیر به دلیل تحریم های نفتی کشور ما با افزایش روبرو بوده است و توجه به این حوزه از صادرات می‌تواند ارزانی بسیار خوبی را برای کشور ما به همراه داشته باشد.

تولیدات کاستیک سودا (سود پرک) ۹۸% بصورت عمده ای

تولیدات کاستیک سودا (سود پرک) 98% بصورت عمده ایتولیدات کاستیک سودا (سود پرک) ۹۸% بصورت عمده ای توسط مراکز متعددی مانند نمایندگی های مجاز شرکت ها و برندهای تولیدکننده انواع مختلف سود پرک و سود مایع، فروشگاه های عرضه عمده انواع متریال های مورد استفاده در صنایع، مراکز بازرگانی خصوصی و نیمه خصوصی، دفاتر واردات صادرات دولتی و نیمه دولتی و همچنین  سایت‌های اینترنتی عرضه کننده عمده متریال های اولیه صنعتی به فروش می رسد.

از آنجا که سود پرک به صورت کلی و عمده در سطح گسترده ای در بسیاری از کارخانجات صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد و در صنایع مختلف از نساجی گرفته تا صنعت داروسازی کاربرد دارد، لازم است این صنایع  محصولات مورد نیاز خود را به صورت عمده و کلی خریداری کنند.

خرید عمده این محصولات موجب می گردد که علاوه بر تأمین بخش اعظم و عمده نیاز مصرفی کارخانجات، در هزینه‌های جانبی مانند هزینه های رفت و آمد و همچنین ارسال محصول صرفه جویی های صورت گیرد و به این ترتیب قیمت تمام شده محصول برای صنعتگران بسیار ارزان‌تر از قیمت های خرید جزئی گردد.

روش صنعتی تولید سود پرک و کاربردهای آن در صنایع مختلف

روش صنعتی تولید سود پرک و کاربردهای آن در صنایع مختلفتولید انواع سود کاستیک پرک و سود مایع در کشور ما به روش صنعتی تولید سود پرک صورت می پذیرد. این محصول کاربردهای مختلفی در صنایع گوناگون دارد. از جمله مهمترین صنایعی که سود پرک در سطح گسترده در آن ها مورد استفاده قرار می گیرد می توان به صنعت نساجی و رنگرزی اشاره کرد.

از دیگر صنایعی که سود جامد پرک در آن مورد استفاده قرار می گیرد صنعت چرم سازی می باشد، از این محصول برای زدودن انواع چربی ها و مواد زائد مختلف استفاده می‌شود. همچنین سود پرک در سطح وسیعی در صنعت پتروشیمی، صنایع هسته‌ای، صنعت داروسازی و همچنین صنعت تولید انواع شوینده های خانگی و محصولات آرایشی و بهداشتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 این محصول در کشور ما همگام با تکنولوژی های روز دنیا و با استفاده از دستگاه های پیشرفته صنعتی تولید می گردد و به صورت سود کاستیک پرک کیسه ای و فله عرضه می گردد.

مناسب ترین قیمت سود پرک در بازار

مناسب ترین قیمت سود پرک در بازارمناسب ترین قیمت سود پرک در بازار توسط مراکزی ارائه می‌شود که به صورت مستقیم با واحدها و مجتمع‌های تولیدکننده در ارتباط هستند. از آنجا که در پروسه و فرایند خرید و فروش انواع محصولات صنعتی افراد متعددی شرکت دارند موجب می گردد که در هر مرحله سودی به افراد تعلق گیرد و به این ترتیب قیمت تمام شده محصول برای خریداران بسیار گران تر شود.

اما مراکزی که به صورت بدون واسطه با شرکت های تولیدی در ارتباط هستند قیمت های ارزان و اقتصادی را دارا هستند و انواع محصول را به قیمت درب کارخانه و یا با سود بسیار اندک عرضه می‌نمایند. بنابراین لازم است برای خرید محصولات با کیفیت و در عین حال دارای قیمت های اقتصادی و مناسب از طریق مراکز پخش مستقیم و بدون واسطه اقدام کرد.

۵ کاربرد سود پرک (کاستیک سودا) در خانه

5 کاربرد سود پرک (کاستیک سودا) در خانه از آنجا که هیدروکسید سدیم (سود پرک) یک ماده قلیایی بسیار قوی می باشد می تواند برای زدودن چربی ها و آلودگی ها از انواع وسایل از این محصول استفاده کرد. برای نمونه ۵ کاربرد سود پرک (کاستیک سودا) در خانه را بیان می نماییم:

 1. تمیزکردن و پاک سازی وسایل آشپزخانه مانند هود و اجاق گاز از چربی ها
 2. تمیز کردن انواع وسایل مکانیکی
 3. جرم گیری سرویس های بهداشتی و استفاده به عنوان براق کننده شیمیایی، تمیز کننده و محلول سفید کننده
 4. تمیز کردن لوله ها و فاضلاب ها
 5. شستن ظروف  و وسایلی که دارای جرم های قوی و یا سوختگی هستند

امروزه از این محصول در شستشو و تمیز کاری انواع سطوح و لوازم استفاده می‌شود و به عنوان یکی از مهمترین تمیز کننده ها و چربی زدا های خانگی مورد توجه قرار گرفته است.

واکنش سود پرک با آب کاستیک سودا

واکنش سود پرک با آب کاستیک سودا واکنش سود پرک با آب کاستیک سودا وواکنش سود پرک با الکل یک ترکیب قلیایی بسیار قوی را تولید می نماید و با حل شدن انواع سود پرک در آب، انرژی بسیار زیادی آزاد می گردد و این انرژی آزاد شده باعث افزایش دمای محلول می شود.

از این فرآیند در برخی از صنایع مختلف برای انجام واکنش‌ های شیمیایی و همچنین تامین انرژی و گرمای مورد نیاز برای راکتورهای تولیدی استفاده می گردد. گرما و انرژی آزاد شده از این فرآیند آسیب زا می باشد و لازم است که برای استفاده از سود پرک به همراه آب در موارد نیاز خانگی و شیمیایی  تمام دستورالعمل های ایمنی رعایت گردد و استفاده از دستکش ضروری به نظر می رسد.

امروزه از این محصول علاوه بر صنایع مختلف برای شستشوی خانگی مانند جرم زدایی انواع لوله های فاضلاب و لوله های آب، شستشوی سطوح مختلف و همچنین چربی گیری لوازم آشپزخانه استفاده می گردد و به همین دلیل لازم است که خانم های خانه دار در هنگام استفاده از این ابزارها موارد ایمنی را رعایت نمایند و از دستکش های مخصوص استفاده کنند.

سود پرک (کاستیک سودا) چیست و چه کاربردی دارد؟

سود پرک (کاستیک سودا) چیست و چه کاربردی دارد؟سود پرک چیست؟ و چه کاربردی دارد؟ این سوالات، پرسش هایی است که توسط بسیاری از افرادی که به تازگی نام سود پرک را شنیده اند، مطح می نمایند. یکی از متریال های اولیه معدنی و صنعتی است که در بسیاری از صنایع سبک و سنگین به کار گرفته می‌شود سود پرک است که حاصل از واکنش های شیمیایی  می باشد و با استفاده از سود مایع در کارخانجات صنعتی با استفاده از دستگاه های پیشرفته تولید می گردد.

سود پرک ماده ای جامد، سفید رنگ و  بی بو است و برای حفاظت از آن باید در مکانی بدون هیچگونه رطوبت نگهداری شود. سود پرک در سطح وسیعی در صنایع مختلف سبک و سنگین از صنعت داروسازی گرفته تا صنایع پتروشیمی و همچنین صنعت کارتن و کاغذ سازی مورد استفاده قرار می گیرد یکی از مهم ترین مواد صنعتی تولید شده در کارخانجات صنعتی کشور ما می باشد.

عرضه کننده سود پرک و کاستیک سودا

عرضه کننده سود پرک و کاستیک سودا عرضه کننده سود پرک و کاستیک سودا در کشور ما مراکز زیر می باشند:

 • نمایندگی های مجازی که از طرف برند های تولید کننده مجوز فروش انواع این تولیدات را دارا هستند
 • مراکز فروش عمده انواع مواد صنعتی مانند سود پرک (NaOH)
 • شرکت های مجازی و اینترنتی که در قالب سایت ها و صفحات فروشگاهی در شبکه های مجازی و اجتماعی مشغول به فعالیت هستند
 • دفاتر تجاری فعال در زمینه فروش سود کاستیک گرانول
 • شرکت های خصوصی و نیمه خصوصی فعال در زمینه تجارت انواع ملزومات صنعتی

این مراکز ارائه محصولات متنوع و به روز کارخانجات داخلی و خارجی را بر عهده دارند و  این محصولات را در بسته بندی ها و هپکیج های حرفه ای و تجاری عرضه می‌کنند و امکان خرید آسان را فراهم نموده اند.

بررسی کاربردی سود پرک و سود مایع و تفاوت های آن ها

بررسی کاربردی سود پرک و سود مایع و تفاوت های آن هامطالب متعدد علمی پیرامون بررسی کاربردی سود پرک و سود مایع و تفاوت های آن ها نگاشته شده است که می تواند یک راهنمای علمی خوب برای کسب اطلاعات لازم درموزد این مواد صنعتی باشد.

سود پرک سودی است که در واقع محصولی از سود مایع می باشد و این دو محصول از نظر کارکرد دارای تفاوت هایی می باشند. می‌توان گفت که سود سوزآور مایع یک کاتالیزور و پاک کننده است که به دلیل داشتن ویژگی های قلیایی قوی در صنایع متعددی مانند کارتن سازی، رنگرزی، چرم سازی و داروسازی به عنوان حلال و همچنین زداینده انواع مواد زاید به کار گرفته می شود.

همچنین شرایط نگهداری سود مایع با سود پرک متفاوت است و باید در درجه انجماد نگهداری شود تا خواص آن حفظ شود. اما سود صنعتی که به سود جامد مشهور است در انواع مختلفی مانند سود پودری و سود پرک مورد استفاده قرار می گیرد. این سود در صنایع مانند صنعت نساجی، صنعت هسته ای، استخراج فلزات گرانبها و همچنین صنعت داروسازی مورد استفاده قرار می گیرد.

لیست قیمت سود پرک در بازار تهران

لیست قیمت سود پرک در بازار تهران لیست قیمت سود پرک در بازار تهران و شهرستان ها بر اساس متغیرهای مختلفی تعیین می‌گردد که مهمترین آنها را می‌توان اینگونه نام  برد:

 • برند تولید کننده محصول
 • نوسانات بازار داخلی و بازارهای جهانی
 • نرخ ارز
 • میزان تولید کارخانجات
 • میزان تقاضای صنایع مختلف
 • رقابت میان فروشندگان و رقابت میان تولیدکنندگان
 • کیفیت محصول
 • نوع بسته بندی و پکیجینگ
 • نوع ارسال محصولات

متقاضیان خرید و مالکان صنایع مختلف برای کسب اطلاع از قیمت های به روز انواع سود پرک در بازارهای داخلی می‌توانند به روش حضوری از طریق نمایندگی های رسمی واحدهای تولیدکننده اقدام نمایند.

همچنین امروز شماره تلفن های مراکز مختلف فروشگاهی قابل دسترسی می باشد و می توان با تماس تلفنی از قیمت کاستیک سودا مطلع شد. یکی دیگر از روش‌های مرسوم که امروزه به عنوان یکی از آسان ترین راه ها برای کسب اطلاع از قیمت انواع محصولات شناخته می‌شود روش استعلام آنلاین است. متقاضیان خرید می‌توانند با مراجعه به مارکت های تخصصی ارائه کننده انواع ملزومات صنعتی از قیمت به روز انواع تولیدات آگاه شوند.

فروش اینترنتی سود پرک با کیفیت عالی

فروش اینترنتی سود پرک با کیفیت عالیفروش اینترنتی سود پرک با کیفیت عالی در سال‌های اخیر گسترش یافته است.  مراکز و فروشگاه‌های اینترنتی و آنلاین از جمله مهمترین و مراجع عرضه کننده محصولات و متریال های شیمیایی می باشند که دارای تنوع بالایی از نظر برند و کیفیت هستند.

این مراکز ویژگی‌های منحصر به فرد دیگری را نیز دارند که باعث شده است که بسیاری از صنعتگران تمایل داشته باشد خرید خود را به روش مجازی و آنلاین انجام دهند. فروشگاه های اینترنتی انواع محصولات را در طبقه‌بندی‌های حرفه‌ای و تجاری عرضه می کنند و به راحتی می توان به بخش های مورد نظر در سایت دسترسی پیدا کرد و محصول مورد نیاز را تهیه نمود.

همچنین دسترسی به این سایت ها تنها نیاز به عضویت و ثبت نام دارد و پس از طی این مراحل می توان به راحتی به صفحه نظرات کاربران دسترسی پیدا کرد. این مراکز  علاوه بر ثبت اطلاعات کامل محصولات مانند مشخصات فنی سود کاستیک، قیمت تمام شده محصول، برند، نوع ارسال و بسته بندی و مواردی از این دست، دارای کارشناسان مجربی هستند که درباره محصولات مختلف اطلاعات لازم را دارند و اگر خریدار در طی مراحل خرید دچار سوال و یا مشکل شد می‌تواند با کسب مشورت از کارشناسان و متخصصان مراکز فروشگاهی آنلاین نسبت به دریافت پاسخ سوالات خود اقدام نماید.

مرکز خرید مستقیم سود پرک از کارخانه

مرکز خرید مستقیم سود پرک از کارخانهمرکز خرید مستقیم سود پرک از کارخانه یکی از مهم ترین و برترین مراکز برای خرید این محصولات می باشد. مراکزی که بدون واسطه با شرکت ها و برندهای تولیدکننده در ارتباط هستند موجب می گردند که  واسطه ها و دلالان متعدد در تجارت و خرید و فروش انواع محصولات حذف شوند و به این ترتیب قیمت تمام شده محصولات بسیار ارزان‌تر از بازارهای شهری و محلی شود.

این مراکز امروزه فعالیت خود را علاوه بر فعالیت حضوری، به صورت مجازی و الکترونیکی نیز گسترش داده اند و صنعتگران می‌توانند به راحتی با مراکز پخش مستقیم ارتباط حاصل نمایند و محصولات مرغوب و درجه یک را با قیمت های مناسب و اقتصادی تهیه نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مسلم صیادی شهرکی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128715883
آدرس کانال: کلیک کنید
پست الکترونیکی: Arazchemical@gmail.com

پاسخی بگذارید