خانه / سود پرک / قیمت سود پرک صنعتی بصورت عمده ای به منظور صادرات

قیمت سود پرک صنعتی بصورت عمده ای به منظور صادرات

قیمت سود پرک صنعتی بصورت عمده به منظور صادرات را باید از شرکت هایی به دست آورد که در این حوزه فعالیت می کنند. عمدتاً این کارخانه های تولیدی و همچنین گروه های بازرگانی می باشند که صادرات این عنصر شیمیایی بسیار پرکابرد در صنایع مختلف را انجام می دهند. از آنان می توان قیمت سود سوز آور را در کیفیت های متفاوتی تهیه کرد. در ضمن، این گونه از محصول به کشورهای گوناگونی صادر می شود. اما سود پرک (کاستیک سودا) چیست؟ در این مطلب به این موضوع به شکل مبسوطی خواهیم پرداخت. 

قیمت سود پرک صنعتی بصورت عمده ای به منظور صادرات

قیمت سود پرک صنعتی بصورت عمده ای به منظور صادرات

قیمت سود پرک صنعتی بصورت عمده ای به منظور صادرات فروش سود پرک صادراتی را شرکت های متفاوتی هستند که انجام می هند. آنان تعیین کننده نرخ این محصول هم می باشند. ولی پیش از همه خوب است که به سوال سود پرک چیست؟ پاسخ داده شود. این عنصر شیمیایی ماده ای جامد می باشد که دارای رنگ سفیدی است. آن را در دمای ۱۳۸۸ درجه سانتی گراد ذوب می نمایند و چگالی اش هم ۲٫۱۳ گرم بر سانتی مکتر مکعب می باشد. عموماً در بازار می توان آن را در درجات خلوص متفاوت و اشکال گوناگونی پیدا کرد. نوع با کیفیت آن ۹۹% خالص است. 

اما این محصول را شرکت های گوناگونی در ایران تولید می نمایند و به خارج از کشور صادر می کنند. آنان در این زمینه، مواد مختلفی را در نظر می گیرند که بسته به شرایط خریدار، به آن ها عمل می کنند. برای نمونه، در این جا می شود به کیفیت این ماده اشاره کرد که بیشتر خریداران خارجی، نوع مرغوب این محصول را می خواهند که درجه یک باشد. 

در کنار این مسئله، در نظر گرفتن استانداردهای آن هم یکی از مواد دیگر به منظور صادرات سود پرک می باشد. همچنین صادر کنندگان سود پرک با خلوص ۹۸ را در بسته بندی های متنوعی قرار می دهند که از هر لحاظی استانداردها در آن در نظر گرفته شده است. همچنین این عرضه کنندگان مناسب ترین قیمت سود پرک را در بازار خارجی در نظر می گیرند. 

قیمت نهایی سود پرک بصورت عمده ویژه صادرات در ایران

قیمت نهایی سود پرک بصورت عمده ویژه صادرات در ایرانهیدروکسید سدیم (سود پرک) را پس از این که کارخانه های تولیدی، آماده ارائه به بازار کردند، آن را در اختیار مشتریان خود می گذارند. اما خریداران این ماده از کارخانه ها چه کسانی هستند؟ در این زمینه می توان گفت که عموماً شرکت های بازرگانی صادر کننده، کارخانه جات گوناگون و فروشندگان جزئی در بازار می باشند. 

آنان محصول را به صورت عمده به دست می آورند. در بالا به این موضوع اشاره شد که فروش سود جامد پرک صادراتی باید از کیفیت بالایی برخوردار بوده تا بتوان در بازار مشتریان بیشتری را جلب کند. در هر صورت، اگر به دنبال قیمت نهایی سود پرک بصورت عمده ویژه صادرات در ایران هستید، خوب است که سری به کارخانه های تولیدی بزنید. 

در کنار این، می شود نرخ های کاستیک سودا (سود پرک) را از مراجع دیگری مانند اینترنت هم به دست آورد. در بیشتر وب سایت ها، قیمت های نهایی درج می شود. 

روی هم رفته، نرخ این کالا بر پایه برخی از ملحوظات در نظر گرفته می شود که می توان به درجه خلوص، نوع بسته بندی، نوع عرضه و تقاضا و همچنین برند تولید کننده اشاره کرد. با سر زدن به نمایندگی های بزرگترین تولید کننده سود پرک هم می شود هم این کالا را به هر میزانی که نیاز داریم تهیه کنیم و هم این که نرخ ها جدید را جویا شویم. 

فروش سود جامد پرک به قیمت عمده فروشی و بصورت اینترنتی

فروش سود جامد پرک به قیمت عمده فروشی و بصورت اینترنتی در اینترنت به اشکال مختلفی سود جامد پرک عرضه می شود. بیشتر فروشندگان آنلاین، با قیمت عمده فروشی این محصول را به فروش می گذارند. می توان به راحتی وارد این سایت ها شد و سفارش خود را ثبت کرد. از بازار آنلاین امکان این وجود دارد که سود کاستیک پرک کیسه ای را طبق استانداردهای روز دنیا، با نرخ های مناسب تهیه کرد. 

روی هم رفته، در کنار خرید از این فروشگاه ها، زمینه برای به دست آوردن معلومات مختلفی از این ماده پر کاربرد شیمیایی هم از فراهم است. می توان مشخصات کامل محصول را با بازدید از این سایت ها تهیه کرد. در کل، آنالیز سود پرک نشان می دهد که در تولید سود پرک سه روش متداول در پیش گرفته می شود که به آن ها این گونه اشاره می نماییم: 

  • روش دیافراگم: با این روش سلول دیافراگمی، هیدروژن، هیدروکسید سدیم به گونه یک جا تولید می شوند. 
  • روش غشایی: متداول ترین روش برای تولید این محصول است. 
  • روش جیوه ای: از این روش کمتر استفاده می کنند و به دلیل نگرانی های محیط زیستی، در بیشتر کشورها منسوخ گردیده است. 

مقایسه بازار ایران و هند در تولید و صادرات انواع سود پرک در سطح انبوه

مقایسه بازار ایران و هند در تولید و صادرات انواع سود پرک در سطح انبوهایران، یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان سود پرک در منطقه می باشد. به دلیل نفت و گاز زیاد که از جمله مواد اولیه تولید این عنصر شیمیایی می باشد، کشورمان بهترین نوع سدیم هیدروکسید را تولید می نماید و به کشورهای گوناگون هم ارسال می دارد. به نوعی می توان این گونه گفت که ایران از جمله بزرگترین صادر کنندگان این کالا هم به شمار می رود. 

از طرف دیگر، صادرات این محصول به دلیل یک سری از مشکلاتی که پیش آمده، به بیشتر کشورهای جهان متوقف شده است؛ اما باز هم به کشورهایی مانند عراق، ترکیه پاکستان و غیره، سود پرک به شکل گسترده ای صادر می گردد که این می توان خبر خوبی برای تولیدی ها و همچنین مردم کشورمان باشد. 

در هر صورت، یکی از رقبای جدی ایران در این عرصه، هند است. این کشور نیز از جمله تولیدکنندگان و صادرکنندگان سود کاستیک به شمار می رود. برخی از بازارهایی که ایران به دلیل تحریم نمی تواند محصولش را ارسال کند، اکنون هندوستان مسوولیت عرضه سود کاستیک را به آن کشورها به دوش گرفته است. 

شرکت سود پرک صادراتی بصورت عمده ای در کشور

شرکت سود پرک صادراتی بصورت عمده ای در کشور کارخانه جاتی که در عرصه تولید سود پرک(سود سوز آور) فعالیت می کنند، این محصول را به صورت عمده به کشورهای گوناگونی صادر می نمایند. پیش از این در این زمینه بحث کردیم و گفتیم که به چه کشورهایی صادر می شود. در کنار این موضوعات، باید به این نکته هم اشاره کنیم که این سود پرک (NaOH) ایرانی از کیفیت بالایی برخوردار می باشد. 

از جانب دیگر قیمت سود سوزآور تولید شده در کشورمان، در بازارهای خارجی نیز مناسب است و به همین دلیل می باشد که خریداران گوناگونی پیدا کرده است. 

از جانب دیگر، کارخانه جات، روش صنعتی تولید سود پرک را به شیوه های گوناگونی در پیش می گیرند. برای نمونه، ساخت این ماده جامد، از تبخیر و تغلیظ سود مایع آن انجام می شود که این کا را طبق یک سری از فرمول ها و فرآینده ها انجام می دهند. حاصل این کار، تولید سود پرک در درجه بالا کیفی که خلوص شان به ۹۸ و ۹۹% می رسد، است. 

همین محصول به شکل کلی برای صادرات آماده می شود که در بسته بندی های متنوعی جا به جا می شوند. 

موارد استفاده از سود پرک در صنایع غذایی و صنایع غیر خوراکی

موارد استفاده از سود پرک در صنایع غذایی و صنایع غیر خوراکیسود پرک در بیشتر صنایع کشور مورد استفاده قرار می گیرد. کارخانه جات تولیدی گوناگونی هستند که این ماده را به صورت جامد خریداری می کنند و سپس برای پیش برد روند کار خود، آن را به سود مایع تبدیل می نمایند. به این شکل است که از این محصول استفاده اعظمی را می برند. 

از جمله صنایعی که از سود پرک کار گرفته می شود، کارخانه جات تولید مواد خوراکی و غیر خوراکی است. صنایعی مانند: تولید کاغذ، تولید مواد شیمیایی، ساخت انواع رنگ و جیوه، ساخت ساخت انواع پلاستیک، تولید لوازم آرایشی، ساخت دارو و ده ها مورد دیگر که ذکر نام شان از حوصله این نوشته خارج است. 

همان گونه که مشاهده می نمایید، کاربرد این ماده شیمیایی گسترده است و به همین دلیل می باشد که اغلب، این کارخانه داران هستند که خریداران اصلی سود پرک به شمار می روند. به نوعی بیشتر شرکت های تولیدی اگر از این ماده استفاده ننمایند، محصول چندان با کیفیتی را نمی توانند بسازند و یا در کارشان مشکلاتی پیش می آید. 

پس سود پرک در روند ساخت و تولید بیشتر کالاهایی که ما در بازار با آنان سر و کار داریم، نقش اساسی ای را ایفاء می نماید. 

۲۰ کاربرد سود پرک در انواع مصارف صنعتی و خوراکی

20 کاربرد سود پرک در انواع مصارف صنعتی و خوراکی  در بالا به صورت کوتاه اشاره به این نمودیم که سود پرک در تولید مواد خوراکی نقش اساسی دارد. اما شاید برای بسیاری این پرسش پیش بیاید که چگونه یک ماده شیمیایی می تواند در ساخت محصولی غذایی کاربرد داشته باشد؟ در این جا به این موضوع بیشتر می پردازیم و  به موارد کاربرد آن اشاره می نماییم: 

  • شیرین کردن زیتون 
  • جدا سازی پوست سیب زمینی، گوجه فرنگی و غیره 
  • تولید انواع کنسرو 
  • برای پیش گیری از فاسد شدن مواد غذایی 
  • شست شو ماشین آلات، ظروف و دیگر دستگاه های کارخانجات صنعتی غذایی 
  • و سایر موارد دیگر از این دست 

عرضه کننده سود پرک در بازار به منظور صادرات

عرضه کننده سود پرک در بازار به منظور صادراتاکثر شرکت های تولیدی، عرضه کننده سود پرک در بازار جهت صادر کردن این محصول به کشورهای گوناگون می باشند. 

این سازندگان ماده شیمیایی، در درجه بندی کیفی مختلفی آن را تولید می کنند و سپس به اشکال متفاوتی برای خریداران خود ارسال می نمایند. اما سود پرک با کیفیت چه ویژگی هایی دارد؟ پیش از این به این نکته اشاره کردیم که این ماده جامد، رنگی سفید دارد. هر چه این رنگ رو به روشنی برود، نشان دهنده کیفیت بالای محصول است. 

در کنار این، درشت بودن پرک ها هم یکی دیگر از عوامل مرغوب بودن هیدروکسید سدیم است. پس آن نوع از سود پرک هایی که خرد شده اند، از ساختار بسیار قوی ای بر خوردار نیستند و پس نتیجه می گیریم که کیفیت خوبی ندارند. همچنین اگر جایی لکه هایی را بر روی دانه های این ماده دیدید، بدانید که کالا مرغوبیت خوبی را دارا نیست. 

با در گرفتن همین موارد، عرضه کنندگان، سود پرک صادراتی را روانه بازار می نمایند. این نوع از محصول، مشتریان زیادی دارد و طبعاً در خارج از کشور هم خوب به فروش می رود. 

اولین مرکز عرضه کننده سود پرک با خلوص ۹۸%

اولین مرکز عرضه کننده سود پرک با خلوص ۹۸%کارخانه جات گوناگونی در ایران وجود دارند که سود کاستیک با درجه خلوص ۹۸% را تولید می کنند. بیشتر این شرکت ها، در کار ساخت و عرضه مواد شیمیایی می باشند. به درستی نمی توان گفت که کدام یک از آنان نخستین تولید کنندگان این ماده بوده اند؛ ولی اغلب آن ها از در حال حاضر بزرگترین تولیدی ها می باشند. 

باید متذکر شد که این کالا در بازار به چهار شکل عرضه می شود که عبارتند از: سود پرک، سود مایع، سود گرانولی و سود پودر. 

هر یک از این ها را شرکت های گوناگونی برای ساخت و تولید کالاهای اساسی مورد استفاده قرار می دهند. پس مشتریان خاص خود را دارا هستند. 

نحوه بسته بندی و صادرات انواع سود پرک با توجه به نیاز کشور های همسایه

نحوه بسته بندی و صادرات انواع سود پرک با توجه به نیاز کشور های همسایهیکی از مهمترین موارد در صادرات سود پرک به کشورهای همسایه، نوع بسته بندی این کالا می باشد. 

به دلیل خطرناک بودن این ماده، شرکت های تولید کننده از کیسه های مخصوصی استفاده می کنند. این کیسه ها عموماً دو جداره و لمینت دار هستند. همین امر باعث می شود تا محتوای کیسه ها به بیرون درز نکنند و در سوی دیگر، مانع رسیدن هر گونه رطوبتی به سود کاستیک هستند. 

این ماده در کنار این که جامد است؛ ولی در به شدت در برابر رطوبت آسیب پذیر می باشد؛ پس نیاز است که از بهترین کیسه در حمل و نقل آن استفاده شود. 

بازرگانی پخش عمده سود پرک به کشور های اروپایی

بازرگانی پخش عمده سود پرک به کشور های اروپایی یکی از بازارها مورد نظر بیشتر صادر کنندگان سود سوز آور، کشورهای اروپایی می باشند. 

در حال حاضر ایران به برخی از کشورهای شرق اروپا صادرات این کالا را انجام می دهد که در بسته بندی های متفاوتی صورت می گیرد. بازرگانانی که این محصول را به این کشورها ارسال می دارند، از دو نوع بسته استفاده می نمایند که هر کدام شان وزن خاصی دارد. 

یکی بسته های ۲۵ کیلوگرمی که با نخ های پلی استری دوخته می شوند و دیگر کیسه جمبوبگ که هر به گونه ۴۰ کیسه ای معادل یک تن، ارائه می شوند. 

شرکت تجاری سود پرک در بازار تهران

شرکت تجاری سود پرک در بازار تهراندر تهران شرکت های مختلف تجاری را می توان پیدا کرد که عرضه کننده سود پرک می باشند. 

در گوشه و کنار پایتخت کشورمان، مراکز گوناگونی را می توان پیدا کرد که این گونه از محصول را به صورت عمده و جزئی در دسترس مشتریان خود قرار می دهند. در همین حال، بیشتر شرکت های تولیدی نیز در بازارهای تهران نمایندگی هایی را ایجاد کرده اند که از این طریق محصولات شان را به سر تا سر ایران توزیع می کنند. 

روی هم رفته، به دلیل مراجعه زیادی خریداران به بازارهای پایتخت، همواره مراکز خرید و فروش این شهر، مورد توجه عرضه کنندگان قرار داشته است. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مسلم صیادی شهرکی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128715883
آدرس کانال: کلیک کنید
پست الکترونیکی: Arazchemical@gmail.com

مطلب پیشنهادی

اولین فروشگاه اینترنتی سود پرک درکشور

سود پرک، از جمله مواد شیمیایی بسیار پر کاربرد در صنایع مختلفی می باشد. این نوع از محصول را شرکت های متفاوتی در ایران تولید می کنند که در واقع خود، مصرف کننده اص

پاسخی بگذارید