ظروف مسی تزیینی اصفهان موجب بیهوشی یک مرد شد

از آنجایی که استفاده از ظروف مسی در آشپزخانه در بسیاری از کشورها مورد تقاضا است، علاوه بر این، بیش از یک قرن است که از ظروف فلزی زرد و قرمز برای پخت و پز در زندگی روزمره استفاده می شود، مزایا و معایبی برای چنین محصولاتی وجود دارد. بنابراین، موارد زیر را باید به مزایای ظروف مسی نسبت داد.

ظروف مسی تزیینی اصفهان دارای سایز بندی های متفاوتی می باشد.

ظروف

مواد خام نسبت به مقادیر دما اغراق آمیز هستند. لازم به ذکر است که هدایت حرارتی فلز 2 برابر بیشتر از آلومینیوم و همچنین 10 برابر بیشتر از فولاد ضد زنگ است. چنین ویژگی هایی باعث گرمایش سریع و در صورت لزوم خنک شدن آن می شود.

بنابراین مزیت اصلی، ارائه قابلیت کنترل تمامی مراحل پخت در ظروف مسی است.
انتقال حرارت مس باعث از بین رفتن سوختن غذا در فرآیند عملیات حرارتی می شود، همچنین می توانید مطمئن باشید که ظرف از هر طرف در معرض دمای یکنواخت قرار می گیرد.
فلز خاصیت ضد باکتریایی دارد. بنابراین، استفاده از ظروف مسی احتمال ابتلا به میکروب های مضر از جمله سالمونلوز و E.coli را کاهش می دهد.

از جمله معایب چنین محصولاتی برای پخت و پز چنین است.

ظروف آشپزی بدون سطوح داخلی تصفیه شده می تواند برای هو مضر باشد.

با توجه به خصوصیات فردی مس، همچنین شایان ذکر است که با تماس مستقیم فلز با مواد غذایی در دمای بالا، غذا بیشتر اسید اسکوربیک را از دست می دهد، بنابراین، پوششی از آلیاژ دیگری در داخل برای حفظ آن لازم است. همچنین، در زیر تحت تأثیر رطوبت زیاد، فلز اکسید می شود که منجر به تشکیل پتینه می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.